Čo ešte vieme?

Fight of copywrite

Hľadáme tie správne slová, ktoré budú efektívne pracovať s vyhľadávačmi. Aby však zneli pútavo a jedinečne, neváhame zapojiť naše copywriterské sily. A neváhame im pripraviť súboj o Vašu spokojnosť.

Stratený v preklade

Webstránky v rôznych jazykových verziách sú pre nás samozrejmosťou. Preto spolupracujeme s tzv. native speakermi, aby sa Vaša práca nestratila v preklade. Samozrejme vieme, že najlepšie jazyky sú tie mačacie – čokoládové :)

Od nápadu až po identitu

Chcete niečo zmeniť? Možno vizitky, dosky, logo, možno presne neviete čo, ale cítite, že to zmeniť musíte. Od tohto momentu, ktorý je vo fáze nápadu, Vám s tým pomôžeme. A áno, zrealizujeme všetko, od novej vizitky, až po vytvorenie, či inovovanie Vašej firemnej identity.

Keď o Vás hovoria

Počúvame Vás a preto vieme, čo je pre Vás dôležité. A najdôležitejšie je Vaše presvedčenie a pocity. A práve tie chceme vzbudiť u Vašich zákazníkov, preto náš tím tvoria ľudia z PR. Ich úlohou je, aby o Vás ľudia hovorili už iba v dobrom.

Hľadá sa …

Je Vaše meno prvé vo vyhľadávaní v Google? Iste, ak sa nevoláte „Ján Novák“! Ako to však bude s Vašim webom? Ukážeme Vám, ako na tieto fakty myslieť už pri tvorbe stránky. A už sa nemusíte zaoberať pojmami, ako sú SEO analýza, optimalizácia, správa, či PPC podpora.

Ring voľný

Chcete, aby o Vás nebolo možné nepočuť, či nevidieť Vás? Chceme to tiež, preto nám o tom smelo povedzte. Nákup médií zrealizujeme za Vás. Áno, radi Vás prekvapíme efektom a podmienkami.

Ruka v ruke

Váš web budeme podporovať aj prostredníctvom hľadania a zabezpečenia výmeny odkazov naň z iných relevantných webov. Jedná sa o tzv. Linkbuilding a pomôžeme Vám tak zvyšovať Vašu dôveryhodnosť. A áno, tá je skutočne dôležitá!

Redaktor vs. správca

Každý web musí byť dynamický, ak chce prinášať tie správne informácie. Vieme Vás zastúpiť v roli redaktora, či správcu a Vy nám za to poviete, čo ste robili namiesto toho a ako Vás to bavilo. Budeme sa z toho s Vami tešiť :)

Siete nielen pavúčie

Niektorí ľudia trávia väčšinu pracovného času na sociálnych sieťach. Je to v poriadku, ak je to ich náplň práce :) My vieme, ako pracovať s Vašou komunitou, budovať ju a aj jej pozitívny vzťah k Vám. Kto nemá „hattera“, neexistuje. A hatterov máme najradšej! Vieme, ako na nich!

Od domény až po webhosting

Vypočujeme si, čo potrebujete. Nájdeme a zaregistrujeme vhodnú doménu, zriadime optimálny webhosting a zaškolíme Vašich zamestancov. U nás ešte stále niekto niečo garantuje – 99,99% dostupnosť serverov.