Naša misia

Weblike je online agentúra, ktorej poslaním je vytvárať naozaj dobre fungujúce riešenia. Zameriavame sa na cieľ a ideme tvrdo po výsledkoch.

Veríme, že dnes oveľa viac ako kedykoľvek predtým platí – kto nie je na webe, akoby neexistoval...

No iba „byť na webe“ nestačí, potrebujete byť viditeľný, pretože Vaša konkurencia je tam tiež. Predbehnite ju!

Tvoríme profesionálne webstránky a e-shopy, aplikácie na sociálnych sieťach alebo pre smartfóny, zaoberáme sa online marketingom, navrhujeme, vytvárame a spravujeme kampane, komunikujeme s Vašimi potenciálnymi zákazníkmi a prinášame merateľné výsledky.

Pre koho a čo vlastne?

Či ešte iba plánujete začať s podnikaním, alebo ste nadnárodná korporácia, navrhneme pre Vás riešenie na mieru v oblasti online komunikácie, ktoré zefektívni Vaše podnikanie na internete. Do hĺbky rozanalyzujeme Vašu existujúcu stránku a na rovinu Vám povieme, čo si o nej myslíme. Čo výborne funguje a čo by sa dalo urobiť lepšie.

Pomôžeme Vám tiež so všetkým, čo na prvý pohľad spolu nesúvisí. Zaregistrujeme pre Vás doménu, zriadime optimálny webhosting, v prípade viacjazyčných stránok zabezpečíme profesionálny preklad. Dokážeme nafotiť Vaše priestory alebo produkty, napísať pútavé texty a ešte omnoho viac.

Zbytočne nezdržiavame a nezaťažujeme Vás

Samozrejmosťou je jedinečný grafický návrh, ktorý je jedným zo základov pre úspešnú webstránku. Spravovanie stránok je vďaka nášmu CMS jednoduché a intuitívne, ak však na to nemáte čas, radi to urobíme za Vás. Podľa náročnosti konkrétneho projektu sme schopní odovzdať hotový a otestovaný web už do 2 týždňov.

Pozrite si ukážky našich prác alebo ako nás hodnotia klienti.

Navrhujeme Vám aj nezáväzné stretnutie, kde si preberieme Vaše možnosti. Inými slovami, ako sa dostať z miesta kde ste, na miesto, kde chcete byť.

Ak by ste sa chceli dozvedieť viac o spôsobe, akým pracujeme, kliknite sem.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.