img caption
CMS / Eshop

Pocíťte najjemenšiu starostlivosť Gentle Day aj online

Lokálna slovenská firma sa rozhodla priniesť na náš trh výnimočnú značku organických produktov dámskej intímnej hygieny Gentle Day. Poslaním spoločnosti je ponúkať ženám najjemnejšiu starostlivosť o svoje telo a cestu lepšie porozumieť ženskému cyklu. Produkty sa vyrábajú s dôrazom na ženské pohodlie a najmä zdravie, vďaka antibakteriálnym prírodným materiálom. Funkčné organické produkty novej generácie sú prispôsobené najintímnejším potrebám žien všetkých vekových kategórií.

Tvoriť grafický návrh eshopu s veľkým dôrazom na ženskú jemnosť a nežnosť bola priorita číslo jeden. Príjemná farebná kombinácia doplnená o kvety bavlnky v každej časti eshopu poukazuje na dôležité posolstvo značky - byť k svojmu telu ohľaduplná. Vďaka vysokej prehľadnosti sa zákazníčky ľahko zorientujú na webe a všetky dôležité informácie ku svojim obľúbeným produktom, ale aj k ženskému cyklu, majú k dispozícii ešte pred samotným nákupom. Vďaka vhodne umiestnenému obsahu na eshope a samotnej edukácie o ženskom tele si zákazníčky neobľúbia iba produkty značky, ale zo značky ako takej sa stáva lovebrand. Eshop ponúka aj sekciu veľkoobchodného nákupu, v ktorej veľkoodberatelia nájdu špecificky nastavenú verziu eshopu s unikátnou ponukou.  


Intuitívne ovládanie v našom redakčnom systéme weblike CMS napomáha klientovi jednoducho a ľahko upravovať všetky možnosti, ktoré v eshope potrebuje. Rozširovať svoje portfólio, sledovať skladové zásoby, pridávať edukačné blogové články či obrazové materiály nikdy nebolo jednoduchšie. Vďaka možnosti hodnotenia od zákazníkov si klient sám schvaľuje vkladané recenzie, a tým buduje stále vyššiu dôveru v očiach potenciálnych nakupujúcich. Automaticky generované objednávky, faktúry a ďalšie náležitosti pre účtovníctvo sú samozrejmosťou.