Buďte pánom svojho času, aj svojho obsahu.

Vďaka nášmu redakčnému systému budete mať plný prístup k obsahu na svojom webe. Budete môcť manipulovať jednotlivými kategóriami a textovými poľami. Okrem toho budete môcť na svoj web nahrávať blogové články, referencie či iné ľubovoľné výstupy. Vďaka nášmu CMS systému vám pri manipulácii s obsahom webu nestojí v ceste developer ani dizajnér.

Notebook na obrázku

Výhody systému

Bezpečnosť na prvom mieste

Súčasné weby obsahujú množstvo citlivých informácií, ktoré je potrebné v online priestore chrániť. Preto bežia naše weby na vlastnom CMS systéme, kde útoky nemajú žiadnu šancu.

Jednoduché uživateľké používanie

Práca v našom redakčnom systéme na úpravu webu vyhovuje každému. Vďaka intuitívnemu ovládaniu nemusíme byť IT špecialista, aby ste dokázali meniť a ovládať čokoľvek potrebujete.

Neustála inovácia

S nami nezaspíte dobu. Tak ako sa vyvýjajú technológie, sa bude vyvíjať aj váš systém. Vďaka pravidelným aktualizáciám, ktoré klientom ponúkame, budete môcť využívať všetky novinky, ktoré v budúcnosti do CMS prinesieme.

Široký výber funckií

Vďaka 12 rokom poctivej práve a našim klientom, sme získali súhrn funkcií ktoré správci stránok potrebujú a pravideľne využívajú. Náš prispôsobený CMS systém obsahuje všetky najdôležitejšie požiadavky.

Technická podpora

Neviete si rady? Podržíme vás. Sme váš partner, na ktorého sa môžete kedykoľvek spoľahnúť. Vaše požiadavky či otázky ľahko a rýchlo vybavíme aj online. Stačí sa na nás obrátiť.

Funkcie na mieru

Napriek širokej škále funkcií, z ktorých si môžete vybrať, môžu byť vaše potreby v niečom špecifické. Nebojíme sa výziev a v prípade potreby upravíme alebo na mieru pripravíme funkciu, ktorú budete potrebovať.

Naše projekty
Naše projekty

Reprezentatívny web HFSBC vzbudzuje istotu

Stonebridge Capital je globálny hedžový fond v oblasti správy investícií pod záštitou Stonebridge Capital Management. Svoje dlhodobé skúsenosti založené na práci s rizikom ponúkajú klientom a investičným partnerom. Vyhľadávajú investičné príležitosti a zameriavajú sa na dosahovanie absolútneho výnosu. Vďaka vysokej flexibilite napomáhajú zvyšovať čistý zisk investičných partnerov. Dôvera, príležitosť a hodnota sú hlavnými atribútmi spoločnosti.

Detail Kontakt
Naše projekty
Naše projekty

Aj Hermes-správa bytov potrebuje web plný informácií

Spoločnosť Hermes – správa bytov sa špecializuje na zabezpečenie správy budov, nebytových priestorov či polyfunkčných objektov. Vo svojom portfóliu má viac ako 50 budov, ktorým zabezpečuje bytové opravy, odvoz odpadu, servis výťahov, pravidelné odborné skúšky plynových či elektrických rozvodov. Poslaním spoločnosti je zabezpečovať všetky dôležité údržby s prehľadným financovaním aj pre samotných vlastníkov nehnuteľností.

Detail Kontakt
Naše projekty
Naše projekty

Prehľadná ponuka nehnuteľností na webe Amigal Group

Náplňou spoločnosti Amigal Group je sprostredkovanie predaja a prenájmu komerčných nehnuteľností. Dlhodobo poskytujú poradenstvo v oblasti realít pre svojich klientov. Spoločnosť kladie dôraz najmä na ziskovosť s ohľadom na dlhodobo udržateľný stav kvality nehnuteľností. Vďaka spolupráci s radou bankových inštitúcií na českom aj slovenskom trhu zabezpečujú čiastočné alebo úplné financovanie komerčných realít.

Detail Kontakt