Hlavný obrázok - Web detail

Buďte pánom svojho času, aj svojho obsahu.

Vďaka nášmu redakčnému systému budete mať plný prístup k obsahu na svojom webe. Budete môcť manipulovať jednotlivými kategóriami a textovými poľami. Okrem toho budete môcť na svoj web nahrávať blogové články, referencie či iné ľubovoľné výstupy. Vďaka nášmu CMS systému vám pri manipulácii s obsahom webu nestojí v ceste developer ani dizajnér.

Obsah je chrbticou návštevnosti vášho webu. Nielenže na vašu stránku organickým spôsobom privádza potenciálnych zákazníkov, ale zvyšuje aj kredibilitu vašej značky. Aby bol váš obsah kvalitne podaný, dobre organizovaný a doplnený o relevantné štatistiky, potrebuje silné korene.

Náš weblike CMS systém sa postará o všetok vizuálny a textový obsah na vašom webe. Šikovná organizácia dokumentov, blogových článkov a grafiky vám poskytne skvelý prehľad. Dostupnosť štatistík vám zas pomôže efektívne analyzovať výsledky vašej činnosti.

Práca vo weblike CMS je jednoduchá, intuitívna a zabezpečí vám aktuálny obsah na vašom webe, ktorý si máte možnosť spravovať sami.

 

Kontaktujte nás