Vystavte produkty na e-shope, ktorý reprezentuje iba kvalitu.

Naše e-shopy spĺňajú všetky moderné štandardy, na ktoré si spomenie súčasný obchodník alebo zákazník. Okrem prehľadného a štýlového vzhľadu dostávajú aj špičkový funkčný produkt. Ten je navrhnutý tak, aby bol intuitívny pre vašich potenciálnych zákazníkov i pre správcov obchodu.

Notebook na obrázku

Výhody systému

Responzívne zobrazenie pre zákazníkov

Nakupujú vaši zákazníci cez desktop, mobil alebo tablet? Doprajte im všetko. My dizajn navrhujeme responzívne, aby si nákupy mohli vychutnať na akomkoľvek zariadení.

Predávajte na Slovensku, aj v zahraničí

Či už chcete pôsobiť na domácom alebo zahraničnom trhu, , váš e-shop prispôsobíme do toľkých jazykových mutácií, koľko budete potrebovať.

Prepojenie na všetky platobné brány

Nech ste si už vybrali akéhokoľvek partnera na trhu, bez problémov prepojíme váš e-shop s vami zvolenou platobnou bránou. Ak potrebujete poradiť, radi vám pomôžeme vybrať tú najvýhodnejšiu možnosť pre váš e-shop.

Dizajn, ktorý predáva

Všetky e-shopy navrhujeme prehľadne a dôraz dávame na jednoduché používanie pre vašich zákazníkov. Vďaka správnemu UI a UX sa vaši zákazníci ľahko vyznajú v e-shope a ešte ľahšie ich nasmerujeme k nákupnému košíku.

Spolupráca s potrebnými softvérmi

Účtovníctvo a fakturačný systém je samozrejmosť. Ak potrebujete ďalšie systémy či už skladový, logistický alebo akýkoľvek iný, všetky vaše potreby radi zahrnieme do tvorby vášho e-shopu.

GDPR už nie je strašiak

Rešpektujeme štátne zákony a váš e-shop tvoríme v zmysle všetkých platných nariadení. Sústreďte sa na váš biznos, legislatívu nechajte na nás.

Naše projekty
Naše projekty

Reprezentatívny web HFSBC vzbudzuje istotu

Stonebridge Capital je globálny hedžový fond v oblasti správy investícií pod záštitou Stonebridge Capital Management. Svoje dlhodobé skúsenosti založené na práci s rizikom ponúkajú klientom a investičným partnerom. Vyhľadávajú investičné príležitosti a zameriavajú sa na dosahovanie absolútneho výnosu. Vďaka vysokej flexibilite napomáhajú zvyšovať čistý zisk investičných partnerov. Dôvera, príležitosť a hodnota sú hlavnými atribútmi spoločnosti.

Detail Kontakt
Naše projekty
Naše projekty

Aj Hermes-správa bytov potrebuje web plný informácií

Spoločnosť Hermes – správa bytov sa špecializuje na zabezpečenie správy budov, nebytových priestorov či polyfunkčných objektov. Vo svojom portfóliu má viac ako 50 budov, ktorým zabezpečuje bytové opravy, odvoz odpadu, servis výťahov, pravidelné odborné skúšky plynových či elektrických rozvodov. Poslaním spoločnosti je zabezpečovať všetky dôležité údržby s prehľadným financovaním aj pre samotných vlastníkov nehnuteľností.

Detail Kontakt
Naše projekty
Naše projekty

Prehľadná ponuka nehnuteľností na webe Amigal Group

Náplňou spoločnosti Amigal Group je sprostredkovanie predaja a prenájmu komerčných nehnuteľností. Dlhodobo poskytujú poradenstvo v oblasti realít pre svojich klientov. Spoločnosť kladie dôraz najmä na ziskovosť s ohľadom na dlhodobo udržateľný stav kvality nehnuteľností. Vďaka spolupráci s radou bankových inštitúcií na českom aj slovenskom trhu zabezpečujú čiastočné alebo úplné financovanie komerčných realít.

Detail Kontakt