img caption
CMS / Web

Aj Hermes-správa bytov potrebuje web plný informácií

Spoločnosť Hermes – správa bytov sa špecializuje na zabezpečenie správy budov, nebytových priestorov či polyfunkčných objektov. Vo svojom portfóliu má viac ako 50 budov, ktorým zabezpečuje bytové opravy, odvoz odpadu, servis výťahov, pravidelné odborné skúšky plynových či elektrických rozvodov. Poslaním spoločnosti je zabezpečovať všetky dôležité údržby s prehľadným financovaním aj pre samotných vlastníkov nehnuteľností.

Aj pomerne technicky nenáročný web musí vyzerať prehľadne a zároveň zaujímavo pre klientov spoločnosti. Hlavnou funkciou webu je poskytovať vlastníkom nehnuteľností relevantné informácie ohľadom samotnej správy budov a dôležité telefónne čísla v prípade ohrozenia či nebezpečenstva. Pri takomto množstve informácií bolo najlepšou voľbou pripraviť scroll page, ktorý zabezpečuje jednoduché a prehľadné užívateľské ovládanie s ohľadom na vlastníkov v rôznom veku. Dôležitý obsah dopĺňajú krásne panorámy hlavného mesta, v ktorom spoločnosť pôsobí. Vďaka správne zvoleným farebným odtieňom reprezentuje web stabilitu, bezpečie a pohodlie vlastníkov.

 

 

Nakoľko je samotný web veľmi prehľadný a jednoduchý, redakčný systém je tiež pripravený presne podľa hlavných potrieb klienta a dbá na nenáročné užívateľské používanie. Pre klienta je samotná úprava obsahu či nahrávanie potrebných dokumentov pre vlastníkov rýchlo a ľahko zvládnuteľná operácia. Vďaka úprave stránkových dní či telefónnych čísel, vie klient vždy jednoducho komunikovať so svojimi vlastníkmi a okamžite im poskytovať dôležité informácie.