img caption
CMS / Eshop

Pocíťte najjemenšiu starostlivosť Gentle Day aj online

Gentle Day prináša nášmu trhu výnimočnú značku organických produktov dámskej intímnej hygieny. Poslaním spoločnosti je ponúkať ženám najjemnejšiu starostlivosť o svoje telo a cestu lepšie porozumieť ženskému cyklu. Produkty sa vyrábajú s dôrazom na ženské pohodlie a najmä zdravie, vďaka antibakteriálnym prírodným materiálom. Funkčné organické produkty novej generácie sú prispôsobené najintímnejším potrebám žien všetkých vekových kategórií.

Tvoriť grafický návrh eshopu s veľkým dôrazom na ženskú jemnosť a nežnosť bola priorita číslo jeden. Príjemná farebná kombinácia doplnená o kvety bavlnky v každej časti eshopu poukazuje na dôležité posolstvo značky - byť k svojmu telu ohľaduplná. Vďaka vysokej prehľadnosti sa zákazníčky ľahko zorientujú na webe a všetky dôležité informácie ku svojim obľúbeným produktom, ale aj k ženskému cyklu, majú k dispozícii ešte pred samotným nákupom. Vďaka vhodne umiestnenému obsahu na eshope a samotnej edukácie o ženskom tele si zákazníčky neobľúbia iba produkty značky, ale zo značky ako takej sa stáva lovebrand. Eshop ponúka aj sekciu veľkoobchodného nákupu, v ktorej veľkoodberatelia nájdu špecificky nastavenú verziu eshopu s unikátnou ponukou.  


Intuitívne ovládanie v našom redakčnom systéme weblike CMS napomáha klientovi jednoducho a ľahko upravovať všetky možnosti, ktoré v eshope potrebuje. Rozširovať svoje portfólio, sledovať skladové zásoby, pridávať edukačné blogové články či obrazové materiály nikdy nebolo jednoduchšie. Vďaka možnosti hodnotenia od zákazníkov si klient sám schvaľuje vkladané recenzie, a tým buduje stále vyššiu dôveru v očiach potenciálnych nakupujúcich. Automaticky generované objednávky, faktúry a ďalšie náležitosti pre účtovníctvo sú samozrejmosťou.