img caption
CMS / Eshop

Pre JagerKaffee sme upražili lahodný eshop

JagerKaffee je rodinná pražiareň, ktorá sa od svojich počiatkov zameriava na praženie poctivej slovenskej kávy. Kvalitu produktov stavajú na dlhoročných skúsenostiach zakladateľa spoločnosti, ktorý sa s láskou ku káve už narodil. Spojenie tradičného bubnového spôsobu praženia kávy a moderných technológií vytvára dokonalú chuť a arómu každej šálky tohto lahodného moku. Aj vďaka oceneniam má spoločnosť svoju dlhoročnú klientelu, ktorá produkty JagerKaffee radí medzi svoje obľúbené druhy káv.

Pre klienta sme pripravili príťažlivý eshop, ktorý reprezentuje kvalitu a tradíciu, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou spoločnosti. Láska ku káve a k jej praženiu sa odráža v každom kúsku grafického vizuálu a dokopy vytvára elegantný celok. Vďaka prehľadnému eshopu sa zákazníci vedia ľahko zorientovať a vložiť svoje obľúbené produkty do nákupného košíka. Súčasťou webu je okrem základných pilierov, ktoré reprezentujú hodnoty spoločnosti, aj modul blog, ktorý ponúka klientom zaujímavosti zo sveta kávy a tiež napomáha optimalizovať SEO pre Google vyhľadávanie.

Redakčný systém obsahuje jednoduché a ľahko ovládateľné moduly pre maximálne pohodlie pri úpravách eshopu. Všetky možnosti či už platby, dodania, portfólia produktov alebo samotného vizuálu či obsahu eshopu, ktoré spoločnosť potrebuje, môže jednoducho editovať a prispôsobovať aktuálnym požiadavkam. Súčasťou redakčného systému sú aj možnosti zliav vďaka uplatneniu promokódov. Samotný systém generuje aj hotové, teda predvyplnené objednávky či faktúry, ktoré uľahčujú a sprehľadňujú celý proces od dodania, cez účtovníctvo, až po vyexpedované zásielky spoločnosti.