img caption
CMS / Web

Prehľadná ponuka nehnuteľností na webe Amigal Group

Náplňou spoločnosti Amigal Group je sprostredkovanie predaja a prenájmu komerčných nehnuteľností. Dlhodobo poskytujú poradenstvo v oblasti realít pre svojich klientov. Spoločnosť kladie dôraz najmä na ziskovosť s ohľadom na dlhodobo udržateľný stav kvality nehnuteľností. Vďaka spolupráci s radou bankových inštitúcií na českom aj slovenskom trhu zabezpečujú čiastočné alebo úplné financovanie komerčných realít.

Pre spoločnosť Amigal Group sme pripravili prehľadný web, ktorý prezentuje silné stránky spoločnosti, akými sú stabilita a dlhoročné skúsenosti v oblasti realít. Klienti sa jednoducho dokážu zorientovať v ponuke komerčných nehnuteľností vďaka vhodnému IU a IX dizajnu, ktorý sa pri tvorbe grafického návrhu aplikoval na všetky podstránky webu. Kategorizácia celej ponuky sa rozdelila podľa nehnuteľností, ktoré sú ponúkané na predaj a tie, ktoré sa prenajímajú. Detailný popis každej komerčnej budovy dopĺňa strategicky umiestnená mapa pre lepšiu orientáciu klienta. Spoločnosť tiež ponúka rady a tipy ohľadom investovania do komerčných realít, a preto sa samostatná podstránka venuje priamo investorom, pre ktorých sú takéto investície atraktívne. 

Keďže ponuka nehnuteľností predstavuje pre klienta oblasť, ktorá sa pravidelne rozširuje a mení, dôležitosť jednoduchého ovládania webu v redakčnom systéme bola priorita. V realitnom biznise je často zhon, a preto vyžadovali akékoľvek zmeny na webe, čo možno najrýchlejšiu a najefektívnejšiu cestu k želanému výsledku. Úprava celej ponuky nehnuteľností - či už jednotiek, alebo samotných budov, pridávanie iného obsahu napr. textových podstránok alebo obrazového materiálu sú pre klienta ľahko zvládnuteľné kroky.