img caption
CMS / Web

Reprezentatívny web HFSBC vzbudzuje istotu

Stonebridge Capital je globálny hedžový fond v oblasti správy investícií pod záštitou Stonebridge Capital Management. Svoje dlhodobé skúsenosti založené na práci s rizikom ponúkajú klientom a investičným partnerom. Vyhľadávajú investičné príležitosti a zameriavajú sa na dosahovanie absolútneho výnosu. Vďaka vysokej flexibilite napomáhajú zvyšovať čistý zisk investičných partnerov. Dôvera, príležitosť a hodnota sú hlavnými atribútmi spoločnosti.

Pri spoločnostiach akou je Stonebridge Capital je vhodný grafický návrh webu obzvlášť dôležitý. Zamerali sme sa na hlavné hodnoty hedžového fondu a web musel jasne komunikovať dôveru, stabilitu a víziu spoločnosti. Vďaka moderným grafickým prvkom pôsobí web progresívne a kombinácia modrej a zlatej farby mu dodáva serióznosť. Všetky fondy sú jasne roztriedené do samostatných podstránok a prehľadne komunikujú dôležité parametre. Vďaka modulu blog sú klienti pravidelne informovaní o novinkách zo sveta investovania. Umiestnením animácií a videa do samotného webu sme dosiahli vzhľad, ktorý odpovedá aktuálnym trendom a požiadavkám novodobých moderných technológií. Vďaka responzívnemu dizajnu je web dostupný pre široké portfólio zariadení.  


CMS systém z dielne webliku umožňuje klientovi jednoducho prispôsobovať svoj web aktuálnym investičným novinkám a potrebám samotných fondov. Prehľadné možnosti v internom redakčnom systéme dovoľujú zmeny či už obsahu na webe, obrazových prvkov alebo organizácie modulu kariéra, kde sú vždy aktuálne voľné pracovné pozície spoločnosti. Samotná správa modulu blog, ktorý tvorí dôležitú súčasť webu pre atraktivitu SEO optimalizácie, je prispôsobený všetkým požiadavkám klienta.