CMS  /  Eshop

Pocíťte najjemenšiu starostlivosť Gentle Day aj online

Gentle Day prináša nášmu trhu výnimočnú značku organických produktov dámskej intímnej hygieny. Poslaním spoločnosti je ponúkať ženám najjemnejšiu starostlivosť o svoje telo a cestu lepšie porozumieť ženskému cyklu. Produkty sa vyrábajú s dôrazom na ženské pohodlie a najmä zdravie, vďaka antibakteriálnym prírodným materiálom. Funkčné organické produkty novej generácie sú prispôsobené najintímnejším potrebám žien všetkých vekových kategórií.

Detail
CMS  /  Web

Reprezentatívny web HFSBC vzbudzuje istotu

Stonebridge Capital je globálny hedžový fond v oblasti správy investícií pod záštitou Stonebridge Capital Management. Svoje dlhodobé skúsenosti založené na práci s rizikom ponúkajú klientom a investičným partnerom. Vyhľadávajú investičné príležitosti a zameriavajú sa na dosahovanie absolútneho výnosu. Vďaka vysokej flexibilite napomáhajú zvyšovať čistý zisk investičných partnerov. Dôvera, príležitosť a hodnota sú hlavnými atribútmi spoločnosti.

Detail

Klienti

CMS  /  Eshop

Pre JagerKaffee sme upražili lahodný eshop

JagerKaffee je rodinná pražiareň, ktorá sa od svojich počiatkov zameriava na praženie poctivej slovenskej kávy. Kvalitu produktov stavajú na dlhoročných skúsenostiach zakladateľa spoločnosti, ktorý sa s láskou ku káve už narodil. Spojenie tradičného bubnového spôsobu praženia kávy a moderných technológií vytvára dokonalú chuť a arómu každej šálky tohto lahodného moku. Aj vďaka oceneniam má spoločnosť svoju dlhoročnú klientelu, ktorá produkty JagerKaffee radí medzi svoje obľúbené druhy káv.

Detail
CMS  /  Web

Aj Hermes-správa bytov potrebuje web plný informácií

Spoločnosť Hermes – správa bytov sa špecializuje na zabezpečenie správy budov, nebytových priestorov či polyfunkčných objektov. Vo svojom portfóliu má viac ako 50 budov, ktorým zabezpečuje bytové opravy, odvoz odpadu, servis výťahov, pravidelné odborné skúšky plynových či elektrických rozvodov. Poslaním spoločnosti je zabezpečovať všetky dôležité údržby s prehľadným financovaním aj pre samotných vlastníkov nehnuteľností.

Detail