Rozmaznajte svoju spoločnosť útulným digitálnym domovom.

Potrpíme si na prvotriedny vzhľad, no zároveň funkčný dizajn. Všetky naše weby sú plne responzívne a bezpečné. Poskytujeme zároveň vlastný CMS systém a garanciu kvality. Za našimi šablónami stoja skúsení developeri a dizajnéri s 12 ročnými skúsenosťami a bohatým portfóliom.

Notebook na obrázku

Prečo web od nás?

Funkčný dizajn je základ úspechu

Každý web je pre nás jedinečný projekt so špecifickými potrebami a predstavami klienta. Milujeme kreatívnu tvorbu a rešpektujeme funkcionalitu webu. Sledujeme trendy a naše návrhy sú vždy v súlade s UI a UX.

Byť najrýchlejší sa oplatí

Ak sa web nezobrazuje dosť rýchlo, nezobrazuje sa vôbec. Vaše weby preto navrhujeme s dôrazom na rýchle načítanie každej stránky. Vďaka nám potešíte aj netrpezlivých zákazníkov.

Jednoznačne responzívny

Mobily, desktopy, notebooky, tablety. Chceme, aby si vaši zákazníci vychutnali web naplno, nech využívajú akékoľvek zariadenie.

Pán webu je len jeden. Ste to vy

Vlastníkom stránky ste vy. Vďaka jednoduchému a intuitívnemu systému môžete po odovzdaní webu zmeniť čokoľvek potrebujete. Ak však potrebujete poradiť, sme tu vždy pre vás.

Komunikujte so zákazníkmi v rôznych jazykoch

Potrebujete, aby bol váš web multijazyčný? Žiadny problém. Vy si vyberiete jazyky a my ich do webu zapracujeme.

S webhostingom si nerobte starosti

Ak máte vlastný webhosting, web pobeží na ňom. Ak potrebujete nový, vyriešime to za vás. Všetky technické problémy môžete vďaka nášmu tímu hodiť za hlavu.

Naše projekty
Naše projekty

Reprezentatívny web HFSBC vzbudzuje istotu

Stonebridge Capital je globálny hedžový fond v oblasti správy investícií pod záštitou Stonebridge Capital Management. Svoje dlhodobé skúsenosti založené na práci s rizikom ponúkajú klientom a investičným partnerom. Vyhľadávajú investičné príležitosti a zameriavajú sa na dosahovanie absolútneho výnosu. Vďaka vysokej flexibilite napomáhajú zvyšovať čistý zisk investičných partnerov. Dôvera, príležitosť a hodnota sú hlavnými atribútmi spoločnosti.

Detail Kontakt
Naše projekty
Naše projekty

Aj Hermes-správa bytov potrebuje web plný informácií

Spoločnosť Hermes – správa bytov sa špecializuje na zabezpečenie správy budov, nebytových priestorov či polyfunkčných objektov. Vo svojom portfóliu má viac ako 50 budov, ktorým zabezpečuje bytové opravy, odvoz odpadu, servis výťahov, pravidelné odborné skúšky plynových či elektrických rozvodov. Poslaním spoločnosti je zabezpečovať všetky dôležité údržby s prehľadným financovaním aj pre samotných vlastníkov nehnuteľností.

Detail Kontakt
Naše projekty
Naše projekty

Prehľadná ponuka nehnuteľností na webe Amigal Group

Náplňou spoločnosti Amigal Group je sprostredkovanie predaja a prenájmu komerčných nehnuteľností. Dlhodobo poskytujú poradenstvo v oblasti realít pre svojich klientov. Spoločnosť kladie dôraz najmä na ziskovosť s ohľadom na dlhodobo udržateľný stav kvality nehnuteľností. Vďaka spolupráci s radou bankových inštitúcií na českom aj slovenskom trhu zabezpečujú čiastočné alebo úplné financovanie komerčných realít.

Detail Kontakt